Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz NandorHUN #43154 üzenetére

    Sajnos a VSD3-at nem hallottam, és a HD2000-et is rég, (bár az azért többször járt nálam) én utcán egy S.M. E30-at nyúzok, ami 11-12e Ft-os kategória, nekem tetszik a hangja, de hogy melyik lenne a jobb, ez vagy a HD2000 azt nem tudnám most megmondani. Utcára, nekem az E30. Nem utcára, beltérre inkább a HD2000.

    (#43152) gixxer-tomee (kicsit megkésve):Ha szereted a basszust, akkor a Pioneer A1000 nem a te fejesed. Hi-2050 is viszonylag világos, bár nem rossz a mélye, azért lehet hogy tetszene, nomono-ban szerintem meghallgatható.

    (#43184), (#43197) schawo: "Fejhallgatón nem lehet keverni"
    Oké, ez igaz, de szerintem amatőr szintről beszélünk, legalábbis ez látszik a kérdezőn, amatőr szinten meg 100e Ft-os vagy az alatti "stúdió monitor" frekimenete is hullámos, amit a szoba akusztika hullámvasúttá tesz. :D Mondjuk közeltériben kevésbé problémás, de a mélyek ott is tudnak szarok lenni. :(

    (#43206) Yagen: Az ESP egy jobbfajta, alapszintű erősítő kapcsolás, egy ilyen komoly fejesből több is kihozható, sőt egyesek igénylik is. Na jó, mindig csak a negativitás... :D hogy valami pozitívat is mondjak: ha nem annyira érzékeny a füled, lehet hogy jól sül el az AD2000x driver DIY fejes projekt. (de ha mégsem akkor ne az AD2000X-et szídd!)

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák