Új hozzászólás Aktív témák

  • Indeys

    csendes tag

    Helló!

    Eddig nagyjából körvonalazódott,hogy a Takstar Pro80-ra fog esni a választásom.
    Az erősítős fórumban is kérdezősködtem,hogy mit érdemes és mihez. (Eddig esélyes egy Sound Blaster E1 vagy egy MUSILAND)
    A kérdésem az lenne,hogy tudtok-e még ajánlani fejhallgatót ebben a 20-30eFt-os árkategóriában.
    Én leginkább zenét hallgatnék,néha játék és Skype (de ami jó zenére,akkor biztos,hogy az utóbbi kettőre is jó lesz,szerintem).
    - Hol használnám? Szobámban.
    - Circumaural vagy Supraaural? Circumaural.
    - Zárt vagy nyitott? Őszintén ezt nem tudtam eldönteni.Mennyit számít az,hogy nyitott vagy zárt? Nekem eddig csak zárt fejhallgatóim voltak.
    -Olvastam,hogy be szokták járatni a fejhallgatókat. Ezt hogyan is kell pontosan?

    Még valami:
    Tegyük fel,hogy megvan az új fejhallgató és talán egy erősítő,ezek után megfogalmazódott bennem egy kérdés.
    Mi legyen a szoftveres résszel? Mármint van-e valamilyen ajánlott zenelejátszó program,weboldal (Youtube,Spotify) illetve,hogy milyen minőségű (gondolok itt a bit-ekre,stb.,annyira sajnos nem vagyok jártas ebben a témában) zenéket hallgassak,illetve milyen beállításokat eszközöljek a számítógépen/hangkártyán,annak érdekében,hogy minél jobban kihasználjam az adott fejhallgató teljesítményét?

    Köszönöm a segítséget! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák