Új hozzászólás Aktív témák

  • krx21

    nagyúr

    válasz #71562240 #30059 üzenetére

    Persze, ezt észre vettem mert még változik az ízlésem is, még keresem mi is tetszik nekem hosszú távon...
    Érdekes, de a D1100 amit 1-2 éve nagyon tetszett azt már hallgathatatlannak ítélem már meg, pláne hosszú távon... Tehát azért lassan de finomodok...
    Nagyon lelkesen hallgatom és tetszik nagyon... Szerintem nem az a klasszikus kiegyenlített referencia fejes... Egy kicsit V.... Egy kicsit kiemel a mélyben és talán a magasban is, de ezt nagyon szépen kulturáltan teszi, ami nekem nagyon tetszik... Nagyon részletesnek hallom, pláne az R1 után persze... A mérete igen nagy, de nagyon kényelmes és viszonylag könnyű. A kényelem itt szubjektív is lehet, mert a kagyló sajnos nem mozgatható oldal irányban, de pl nekem pont jó... Jó nagy és puha párnái vannak, ami elég jó nedvszívó, tehát nyáron is elviselhető... A kábelt itt is ki fogom cserélni akár a placebo hatás miatt is... ;] Megint gyűjthetek...

    (#30058) Ati1979: Persze megbeszéljük. De Neked félve adom oda, nehogy leszóld! ;]
    Hozzáhallgattam a 1440 nyitottat is, az kevesebb volt mélyben, viszont egyébben lehet talán jobb, nem tudom, klassz volt az is... Nekem zárt kellett...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák