Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    válasz sanyi32 #28576 üzenetére

    A 990 nekem is okozott kellemes órákat. Volt, hogy alváskor is fennmaradt..
    Minden fillért megér. Nekem kifejezetten színpadleképezése, irányfelbontása egyedülálló az árkategóriájában.
    Magasba húzó hangja számomra pont jó, mivel a zene, ami itt magasaiban nem túlzó, sziszegős, a legtöbb lehallgatásban selymesen fényes. Ha egy felvétel a Beyeren még éppen picit zajos magasaiban, biztos, hogy majdnem minden profi lehallgatásban zajtalannak fog tűnni. Ja és az egyik legkényelmesebb füles...
    Most DT770 lett a pajtásom, mivel zártra volt szükségem a munkához, de remélem hamarosan ismét beszerezhetek egy 990-t is.
    Vesszőparipám, hogy a nem összegyűrt fülkagylóra sugárzott hang képes leginkább rendes térélményt adni, ezért bármilyen fejes, ami a összehajtogatja a fülkagylómat, vicc.
    Természetesen ennek semmi jelentősége, ha az ember keverőpulton szétpanorámázott szereó mixet hallgat. Arra jobb füldugasz is kiváló.
    Sok jobb füles van, nem kétséges, de árkategóriájában nincs túl sok konkurenciája (50 ropi alatt), ha irányok és tér a lényeg. Mondjuk én használok(tam) hozzá kompenzációs EQ-t a kész zenék megítélésekor.

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák