Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    Kammerernek régre vissza: meghallgattam a helyi Zaturnuszban egy B&W P5-öt. Visszavonom, hogy nem tetszett eccer a P3; az a másik kétnevű banda (megvan: Harman Kardon) terméke volt, de a dizájn igen hasonlatos elsőre.
    Ezzel viszont együtt tudnék élni, asszem :K
    Szokni kell a hangját, mert visszafogott (nekem legalább is, meg hát telóról próbálgattam csak :( ), de igen szép szellős és széles tere van (egy zárt on ear vacakhoz képest mindenképp), jól definiált, de nem tolakodó magasakkal. Valószínűleg minél többet hallanám annál jobban meggyőzne. Kis mélyemeléssel 80 Hz körül, az ízlésficamom miatt ;]
    Aggasztóan gagyi a madzagja viszont, nem tudom mi a tapasztalat a tönkremenési együtthatóról..? Nekem spec még egy fülesem se ment ott szét, tehát nem rágcsálom - de ez azért gázul cérna...
    Meg az egész pánt vékonyka és sérülős kinézetű, igénytelen milliméteres krómozott bádogból. Ennyi pénzért, hmm...
    Ugyanis amit még jobban szokni kell az az ára: 300 eur és ahogy néztem neten is ennyi (újan). Randán felment :O

    Volt még hallgatózva pont ugyanennyiért Amperior - dögös, erős, pontos basszus és kissé csörgős magas, kényelmetlen párna
    Momentum - elsőre szellősnek tűnik, valójában vattás szar, puha és pontatlan basszussal és kissé kent magasakkal, over earhez képest meglehetősen szűk kagylóval; az én common fülemre épp ráment...

    197 pénzért Fidelio X1 (valaki kereste itt) - ez persze nyitott liga, ennek megfelelően szép színpaddal, meleg típusú hang (kissé kiemelt és elkent basszussal), nyugodt közép és sajna enyhén sziszegő magas (a P5 egyértelműen szebb ezen a téren). Nagy dög, bársony párnákkal.

    Valami hasonló árért Momentum on ear (az új hype); simán egy zsák szar. Fefújt mély, mindenre ráülve, sziszegős magas. Nevetséges. For Iphone/iPod. Egészségükre.

    Valamint egy új Marshall (és nem emlékszem a pontos típusra :W elég kicsi on ear, zárt, fekete kocka alakú, retro, 130 eur). A szokásos fos, amire bukik a nép: sok mély, ennyi. Amúgy azért ez a mély pontosabbnak tűnt, mint a Momentum on earé.

    Ennyit mára a tudomány és technika újdonságaiból, kedves gyerekek.

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák