Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz #71562240 #13525 üzenetére

    Ja, és még egy fontos, csak közben lejárt a szerkesztési időm.
    A sok marketingmaszlagozás közepette írtam helytelenül egy ilyen mondatrészt is Guppy-nak: "...ám ezek ha már valamit bizonyítanak, akkor azt, hogy marketingmaszlag, hiszen nem említtetik bennük semmi újdonság arra vonatkozólag, hogy a KLEER révén valamiben is megváltozott volna a fejhallgatók vezetéknélküli átviteli technológiája." Én ugyebár a KLEER marketingmaszlagságáról beszéltem, okkal, ámde, mivelhogy a régóta létezett, a tárgyalt esetben a KLEER nevű marketingmaszlagban is használt digitális wifi technológiákat valamilyen okból a fejhallgatók világába eddig a jelek szerint csak a KLEER nevű marketingmaszlag licenszelése formájában emelték át, az a kitételem ebben a formában nem igaz, hogy a KLEER révén nem változott a fejhallgatók vezetéknélküli átviteli technológiája. Változott, hiszen az adott technológiák eddig csak a marketingmaszlag KLEER révén kerültek be a fejhallgatók világába. Ilyen szempontból tehát Bmakszim (és/vagy Guppy) igazat mondott velem szemben, amikor bizonyos változásra felhívta a figyelmet.
    Elnézést a pontatlanságért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák