Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Szóval ismét üdvözlök mindenkit! Valóban kicsit egyoldalúan láttam a fejhallgatók világát, amíg nem olvastam el a topic összefoglalóját.

    Kérlek benneteket, a kérdésekre adott válaszaim függvényében segítsetek kiválasztani a számomra alkalmas fejhallgatót.

    Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Kizárólag otthoni használatra lesz.

    Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    Zenehallgatásra és filmnézésre. Játékra semmiképpen sem!

    Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    10.000 és 20.000 forint között szánnék rá. Inkább veszek egy relatíve drágábbat (tehát nem 1-2000 forintos fülest), nem akarok minden évben beruházni egyre.

    Vezetékes vagy vezeték nélküli?
    Én mindenképpen vezeték nélkülit szerettem volna, mert gyakran mászkálok a szobában, de ha túlságosan a hangminőség rovására megy a "vezetéknélküliség", akkor már nem vagyok annyira biztos benne, hogy nekem tényleg az kellene.

    Circumaural vagy supraaural?
    Circumaural, egyértelmű!

    Zárt vagy nyitott?
    Ez jó kérdés. Én nem szeretem azt hallani, hogy más mit hallgat, és azt sem, ha más hallja, amit én hallgatok. A minőség viszont itt is fontos szempont. Szóval erre nem tudok egyértelműen válaszolni.

    Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
    Mikrofon nélküli.

    Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar?
    Inkább a mélyeket és a közepeket. Nem viselem el, ha cicereg a zene.

    Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    1: integrált Realtek ALC268, ami nem túl nagy eresztés...
    2: SB Live!, ez viszont nagyon jól szól!
    3: Nokia N8, ami meglepően jól szólt a régi fülessel.

    Illetve egy dolog még, amivel kapcsolatban nem volt kérdés (legalábbis én nem láttam konkrétan erre utalót). Nem szeretem, ha behallatszik a külvilág zaja, szóval lehetőleg minél jobban tompítson ezen a fejhallgató.

    Köszi a segítséget előre is!

    Akinek vezeték nélküli van, bátran írjon, mert kíváncsi vagyok az ő véleményükre is!

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák