Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz Tin #100796 üzenetére

    "Hosszas beszélgetés után kiveséztük az okokat" - én ennek a beszélgetésnek az apropóját nem értettem az első pillanattól fogva, az [első hsz]-emben ugyanis mindent leírtam (véleményem szerint kellő körültekintéssel és pontossággal, valamint óvatos szóhasználattal). Ez a leírás nem a HD560S nyers karakteréről szólt (arról csak röviden tettem említést - lásd ATOM-os rész), hanem arról, hogyan szól egy melegebbre, sötétebbre hangolt láncról (gondoltam ez a visszajelzés is hasznos lehet valakinek, aki nem ockódik attól, hogy ha egy kicsit színez a lánca, vagy akár hasonló karakterű, mint az enyém). Az tény, hogy kellően alaposan szétmarcangoltuk ezt a témát, csak szerintem kicsit "elmentünk/elmegyünk egymás mellett". :) De nagyobb baj ne legyen! :R

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák