Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz *Ropi* #35502 üzenetére

    Mióta nincs aznapi kreatív igen :) Egyébként 30 mb-os képmérettel számolva 2000 kép fér el, sőt, még olyan nem is volt, hogy 64 gb-nál több anyag legyen egy nap.
    + Eddig 2 db 32-es CF és 2db 32-es SD volt nálam, most annyi történt, hogy 1-1 64-es kártya van helyettük. (Azért még pár 32-es régebbi van nálam mindig :) )

    Kis számolás után pontosítok: megnéztem egy átlagos rawokat tartalmazó mappát, 26,5 mb az átlag fájlméret, a két 64-es kártya közül a valóságban a CF-re fér kevesebb, az csak 58,7GB, azaz kb 2270 kép fér rá, amikor a CF már tele, még az SD-re fér pár :)
    Videózni nem szoktam, bár két lagzin már kipróbáltam, sőt az egyiken 45 perc anyagot fel is vettem, de csak hobbiból, összeillesztettem 1 fájlba, kapott elejét-végét és odaadtam a párnak grátiszba, csoki+pálinka volt a honoráriumom érte :) (persze nem all-i módban rögzítettem)
    (+ Ha esetleg minden kötél szakad, akkor is ott van még a tartalékváz is külön memkarival :D )

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák