Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz tupacamaru #1256 üzenetére

    Haver vett anno Vaterán 1500-ért és hidd el nem mondtad volna meg , hogy nem eredeti. Én az ilyen dolgokat parasztvakításnak tartom, mert ennyi pénzt nem ér egy napszemüveg. A másik ilyen heppem a cipő 15000 forintnál többet nem adok egy cipőért... Tutira nem tudnék egy 50 rugós szemüveggel bicajozni vagy bármit csinálni leejtem , elhagyom stb.
    Nálam az a kategória, ha milliomos lennék se adnék érte ennyi pénzt. Persze kinek mi a vágya és mennyit ad érte. Ezért jó ahogyan vagyunk mindenkinek más az értékrendje.
    Használd egészséggel :R
    Pl .itt olyan órákat lehet venni, amik teljesen ugyanolyanok, mint az eredetik. Persze a kezemen nem fogja senki megmondani, hogy eredeti vagy sem.
    A szemüveggel is ez a helyzet. A 200 találatból itt van pl. 1.

    Remélem szaküzletbe vetted, mert talán eredeti. Ámbár szegeden anno az Adidas márkaboltját józsefvárosi cuccal töltötték fel a sok hülye meg azt hitte eredeti :DDD Persze valaki rájött vagy nem kapott részesedést azt felnyomta őket :K

    Na melyik az eredeti ? Beugratós ;) Igazolni tudom, hogy melyik melyik ;)

    Az egyik 2000 Ft. :K Haver kb. 3 éve vette 1500-ért ;)

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák