Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shiNIN

    tag

    válasz vendingo #8234 üzenetére

    Huhh hát ez nem egyszerű, belátom... Mi a cipőt és papucsot eddig kihagytuk, nem fér. Kiscipő igen, rendes nem, régen bakancsban motoroztunk a hosszú túrákon, csak a piciket motoros csizmában, de már nem teszünk ilyet. Persze fel lehetne pókozni meg ilyenek, de eddig maradtunk a fejenként egy doboznál.
    Ha valóban fontos lesz valami, hátsó ülés, doboz tetejére pókolás fog bejönni. Alvarónak már van egy táskája elől, mert a CS-nél ott van egy kis hely, nekem a pici tanktáskám játszik be, nagyobb nem is kéne, tuti zavarna.
    Próbálkozni kell, de az általad vázolt mennyiséghez én tuti dobozszettben gondolkodnék, mert másba nem nagyon fér, vagy nekem kényelmetlen lenne.
    Mindenesetre sok sikert hozzá...
    (Italt helyben lehet venni, cigit meg ne használjon az ember :P, a többi nagyobbal nem tudok mit kezdeni. Mert a fürdőgatya és tisztálkodószer az kb. semmi helyet nem foglal...
    Esetleg ilyen távolkeleti stílusban rá lehet fürtözni a dolgokat, de ne feledd el lefotózni az épülésünkre :D Bocs, télleg nem tudom, mit lehetne tenni itt.)

    [ Szerkesztve ]

  • .mf

    veterán

    válasz vendingo #8234 üzenetére

    Törcsi, szemcsi, meleg ruha, és nem férsz el egy táskában? Ajjaj, rossz hírem van számodra ;] :DDD

    Méghozzá, hogy nem vagy elég rutinos utazó :))

    Sztem 1 kis-közepes + 1 közepes-nagy törölköző elég.
    Búvárszemüveg helyett úszószemüveg, 8-10m-ig nekem avval sem volt bajom.
    Pipa úszáshoz vagy dohány? Úszáshoz sztem felesleges, dohányzáshoz meg úgyis viszel cigit. Egy kartonhoz nem tudom, mit szólnak a határon. De kint is tudsz venni, úgyhogy én nem vinnék.
    Hálózsákból vannak egész kompaktok is, s mégse fagysz meg benne.
    Polifoam helyett felfújhatós matrac, kisebb helyen elfér, és aludni sokkal kényelmesebb.
    Szesz? Drink and drive? ;]
    Tisztálkodószerek: én kis, 50-80ml-es szállodai vagy termékminta-flakonokba töltök tusfürdőt + sampont, egész sokáig kitartanak, és így elég kicsire össze lehet csomagolni a tiszta-csomagot.
    Cipő kérdéses, én csak papucsot viszek magammal, abból is vékonyabbra csomagolható fajtát.
    Meleg ruha = 1 vékonyabb, de termo pulcsi. Hosszú nadrág úgyis lesz rajtad, abban mész, hacsaknem oda is bőrt vennél fel, de minek.
    Helyhiánynál fürdőgatyából se a térdig érő ötzsebes fajtát vidd, máris jobban elférsz.

    Sima ügy.
    Ennyit már vittem nem túl nagy tanktáska + szintén csak közepes méretű hátizsák kombóval, sátor és hálózsák a hátsó ülésre pókozva. Nyeregtáskával pedig hátizsák se kell, s még kényelmesebben elférsz.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

  • emre

    veterán

    válasz vendingo #8234 üzenetére

    ja, akkor hagyjuk ha nem esett le :W
    mert én nem fogom elmagyarázni

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Új hozzászólás Aktív témák