Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz -Mosquito- #31717 üzenetére

    Vissza is küldte szépen a szerelő. Kérdeztem, tőle ez most akkor jó? Hát nem tudja mert nincs neki gyári adata ehhez a típushoz. Gépben, szerinte nem működött rosszul. Akkor mihez képest nem működött rosszul? Kérdezte mi a baj? Mondtam neki, hogy szerintem felüt a gátló. Jah az nem olyan nagy baj, akkor rossz ha ring és nem lesz kemény. és, hogy ezt nem lehet szétszedni. Igaz nem egyforma kettő, és a felső tartományban sem egyformán ereszti vissza.
    De amúgy nincs baj vele...
    Szurtyogó hangot hallat. Itt kipróbáltuk, felkeményedik, az apró csillapítások alatt, és nehezen áll vissza alap helyzetbe, és nekem ehhez nem kellett gép.
    De lehet én nem értek hozzá :)
    Nekem az jött le, hogy nem volt kedve vele foglalkozni, és eléggé érdekes egy vállalkozó, telefonon olyan érzésem volt, mintha nyűg lenne neki. Ha én nem keresem, hogy megkapta e a teleszkópokat, ugyan fel nem hívott volna. Hát ő nem igazán olvas e-maileket. Rendben van, megértem, de akkor ha már kerestem vagy 4* legalább a számom mentse már el ugyan :)
    Szóval nálam átkerült a kerülöm kategóriába. Nem sírok és nem panaszkodom, ennek már két hete is van, hogy vissza ért a gátlóm. Csak hogy így rákérdeztél, gondom leírom :)
    De hát nem azt mondtam neki, hogy kímélje a tárcám, igaz megkérdeztem kb mekkora összeggel számolhatok. :D

    Daywalker: Egybe préselt hátsó teleszkóp. Nyűgös valóban szétszedni.

Új hozzászólás Aktív témák