Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz teleahocipöm #144959 üzenetére

    Felreerted, miert emlitettem meg a multjat. Kerlek olvasd el figyelmesebben az elozo 3 kommentemet a temaban. Ettol a multja miatt még kedvelheted, csak ne harapj be tole kritika nelkul mindent, ahogy ezt a kovetkezo bekezdesedben teszed:

    - nem amiatt az egyetlen hulyegyerek miatt tiltottak ki a motorosokat. Epp ezt probaltam vegig magyarazni, hogy egyetlen ellensegkepet vazol, ami nalad is ugy tunik mukodik. A motorosok maguk is boven tehetnek errol, mivel nagyon sokan jarnak arra, pl nem legalis kipufogoval, mivel eleve nincsenek utak sehol. Valoszinuleg a motorosok szama, es viselkedese egyutt volt tul nagy terheles, plusz a polgi szemelyes sertettsege.

    Nem az az egyetlen ember baszott ki veled, az az ember dodornak szolt be, ezert neked ugy talalta, ahogy azt te is mondtad: o miatta van ez az egesz. Pontosan ezt kritizaltam az elozo kommentjeimben, hogy hogyan tud lecsapodni nehany emberben az a videoja.

    Kovetkezo teves feltetelezes: nem akarom, hogy szemet hulyjunk barmi felett a hulyegyerekkel szemben, csupan nem ertem, hogy edukalhat valaki egy hulyegyereket, ha az a valaki maga is az volt.
    Azt nem akarom, hogy egyetlen emberre uszitson valaki tobb ezret egy sima szemelyes sertettsegbol. Ahogyan ezt a polgi is teszi visegradon ugye. Mi a kulonbseg a ket cselekves kozott?

    A kibaszas tarsasjatek... szuper. A problemat megoldod, ha megjobban kibaszol massal? Vagy csak jobban fogod erezni magad, a problema megmarad, te meg megvonod a vallad, es azt mondod: de legalabb kibasztam ma valakivel.

    Elmondtam, mi bajom azzal, amit cselekszik.

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz teleahocipöm #144959 üzenetére

    A spec utburkolati jeleknel nem dodor mukodott kozre, hanem a kanyarfoto es szabo henrik

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

  • csongi

    veterán

    válasz teleahocipöm #144959 üzenetére

    Mint irtam, ennel sokkal sokkal magyobb sulyu dolgokban kellett volna a nagy osszefogas. Ez a tabla erte el az ingerkuszobot. Ezt sajnalom.
    Nagyobb fajdalom lesz, mikor elesik a motorral es nem tudjak szakszeruen ellatni. Mindenkit erint meg sem volt megmozdulas. Es ez egyre rosszabb.

    Hogy meltatja e magat? :) Csak azt! Pont mint a tobbi akikel kardoskodik. Tasi, Oncsik, barki aki az egojat serti. Kiemel par sertonek velt velemenyt, es kemenyen beszol.
    Sajnos a kozszereples ilyen, el kell fogadni a kritikat. Az egyiket a masik hivja eletre.

    Hany balasetei helyszineles anyagat ismeri? Hany birosagi targyalson volt jelen?
    Hany esetet ismer, mikor a motoros meghalt onhibajabol, jelentos anyagi kart okozva jelentos traumat hagyva hatra? En egyet tudok, szemelyes ismerosom.
    Mekkora erv, hogy motoros nem olt meg autoba ulot? Azta mindenit. Kb akkora megallapitas, mint autos nem olt meg tehervonat vezetot.
    Biztos nem halt meg autos , motoros vetseg miatt? Nem lennek ebben olyan biztos.
    Azzal a statisztikaval jon elo ami neki ad igazolast.

    Nem a motorozhatosag es a profizmushoz hangoljak a kreszt. Ez ilyen egyszeru, es felesleges szellel szembe pisalni. Nem kell osszemosni a versenypalya stilust-tempot a kozuttal. Nem konyu ezt elfogadom, pont az elvezeti faktor resze van kiherelve. De ez van. A motoros egyik leggyengebb lancszem a rendszerbe. Ez is egyfajta evolucio, a kozlekes evolucioja. A morbid resze, a motor mellett ott all a SUV -tank a garazsba. Ami olyan mint a felvett bukosisak. Elora latsz aztan kb ennyi. :).
    Amit szajkoz az hiba. Hanyan haltak meg a tanacsainak eleget teve? Errop sem lesz statsizstika soha.
    Mikor megmagyarazta a rendorok motorozasa miert rossz, es mennnyire lassu..
    Ertem koszi.
    Elismerem a tudasat magamhoz merten kb ket dimenzo a kulombseg. De az objektivitas nem az asztala.

    Nagyon dicseretes a tenni akaras. Remelem az elkepzelesnek megfelolen zarul.
    Mas modu ervenyszerzeshez csatlakoznek, sajnos ezt a stilust nem tudom befogadni, de ez az en hibam.
    Ez csak az en velemeny.
    Sztem elsonek nekunk kellene objektivan latni, es ugy menni ervenyt szerezni a serelmeknek, es nem elfogultagokkal megpakolva.

Új hozzászólás Aktív témák