Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz ath #99917 üzenetére

    Nekem ezzel az volt a gondom, hogy amikor próbálkoztam, egy kicsit is nem annyi gázt adtam rá már sokkal rosszabb volt az egész... Persze, lehet én voltam béna, nem próbálkoztam túl sokat. :B

    (#99918) Bogyó bá': Értem már. Én a kuplungolást, váltást gyorsan letudom, de finoman engedem ki, így megúszom ezt a dolgot, igaz, lassabb lesz a váltás, de sima. :D

    Felfelé megy a kuplungtalan váltás, lefelé nekem nem adta ki szépen azt sem. :DDD Mondjuk felfelé is inkább szorgosan kuplungolok, drága a váltó, és nem nagy dolog húzni neki kis kuplungot. :)

    (#99943) Teasüti: Nem tudom, elég gyakran megyek városban, sokat váltva, megállásnál is mindig visszagangolok, és köszöni a kuplungom jól van, 20 000 km és 5 szezon után is. Túl nagy sokkot a gumik se kaphattak, bő 18 000 km után is a kora miatt cseréltem a hátsót, minta még akadt rajta. :C
    Ja, és vizes úton sem a visszaváltásoknál szoktam keresztbe állni, hanem mert hajlamos vagyok jobban ráhúzni a gázt kanyar után, mint amivel az út is egyetértene... :C

Új hozzászólás Aktív témák