Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocee

    senior tag

    válasz zgospel #83150 üzenetére

    Nos nem rombolsz 150-el városban...mert a közút nem versenypálya...a város pláne nem az.még nem jöttem rá,hogy Te is a fajta vérmotoros vagy aki mindenki mást tud hibáztatni,míg ő még akár a sebességet is túllépheti büntetlenül,még a topicban is van olyan aki egy index nélkül kanyarodó autóst simán beküldene a villamosszékbe,de egy olyan szituációban amikor a képen úgy néz ki mintha felrobbant volna a helyszín elkezdi találgatni,hogy ez meglehet 50el ment csak a köcsög gyalogos lelépett...és ha 150el jött volna kötelessége a gyalogosnak ezt észrevenni mert bizony a motorosnak ezt is szabad.ha 60-70el ment volna ami még mindig túllépi az 50et akkor sem így néz ki a helyszín...de én jelenleg csak spekulálok és azon gondolkodok,milyen alapon gondolja magát egy motoros,egy bmw-s,egy biciklis vagy tököm tudja ki,hogy ha ő nagyobb csoport tagja akkor ő rá más szabályok vonatkoznak?!és nyugi én sem vagyok szent,sőt...de nem is látsz háborogni index nélküli bmwkért meg lelépett gyalogosokért,mert én is bűnös vagyok...

    Mr.Brightside

Új hozzászólás Aktív témák