Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    Láncolajozás ügyben kaptam a következő infót, ha valakit érdekelne. Én erősen gondolkodom.... Mosquito? :U

    Remélem nem minősül hirdetésnek. Beszer áron van mindenkinek, nem keresek rajta, csak kontaktot adok, ha valakit érdekel.

    ELŐRE IS KÉRNÉK MINDEN láncolajzó ellenzéki embert, hogy NE!..... most nem vitát akarok ebből, mert engem - mint használót nem érdekel ki-mit mond.... Én 8 éve használom, és dupla annyit ment el a lánc....Lichtblau Erik-nek meg 100.000-ret, miközben a gyári láncát Ő is 25.000nél dobta le.
    Túrásoknak meg számít ugye hogy mennyit bír a lánc:-)
    Srácok-jányok!
    Mivel a bandába ismét igény támadt láncolajzóra - így "gyüjtést" rendezünk, mert 10db-nak össze kell jönnie ahhoz, hogy a nyáklapokat legyártsák.
    Ha jó az infó akkor kb 5000ft lenne/db. (ha megvan a 10 ember akkor derül ki egész pontosan. 2 éve 3800ft volt....nem tudni mennyit változtak az árak
    Amit tud!
    - Simán adsz neki egy kapcsolt 12V-ot
    - Értelemszerűen becsövezed egy akármilyen tartálytól - a mágnesszelepen át - a láncig a rendszert.
    - Ezt az elektronikát rákötöd a mágnesszelepre
    A nyáklapon van egy 3as kapcsoló. Azokkal tudsz variálni olyan témában, hogy
    1., hány másodpercenként nyisson a mágnesszelep
    2., hány másodpercig legyen nyitva
    Az elektronika tartalmaz egy
    - LED visszajelzést - így látod hogy mikor kapcsol be - és meddig van kapcsolt állapotba
    - egy esőkapcsolót, ami ON állásba bármilyen állásban van az elektronika FELEZI az időt
    - egy külső pótmétert, amivel kézzel is tudod szabályozni bizonyos mértékben.
    - bekötési lehetőség üres álláshoz.... vagyis üresbe nem kapcsol...
    Nekem most úgy van beállítva hogy kézzel majdnem 25 és 73 másodperc közt tudom állítani. A maximális lehetőség 80 és 128 másodperc közti lehetőség.
    A vezélés nekem kint van a fejidomba, de ugye bárhol-bárhogy elhelyezhető, hiszen nem sok helyet foglal, szóval akr egy kis dobozt is gyárthatsz a kormányra. Az elekronika szintén nem foglal sok helyet. (Az nekem bent van a fejidomban a lámpa mellett)
    Lichtblau Erik (Szintén banditás) 100.000km -ert ment el vele eddig, ha az Én szavam kevés lenne.... de az AKMT berkeiben van még vagy 5-10 ember akinek van (DL-es csürhe:-) - szóval tudjuk milyen.
    A lényeg hogy sajna kellene még pár ember, mert 1-2db nyáklapot nem akarnak legyártani.
    Nekem ilyen és így van elhelyezve.....de már volt fent párszor.
    Amit neked kell beszerezni hozzá:
    - tartály pl. 590ft http://www.zsombishop.hu/product_info.php…
    - mágnesszelep pl.7500ft http://metroman.unas.hu/…/Uzemanyag-szelep-benzinszelep-BEN…
    Persze az ebayen, alin olcsóbb.......
    http://www.ebay.com/sch/i.html…
    összességében ha "gyors" megoldás kell vagyis idehaza veszel mindent, akkor is ~ 13000ft-ból megvagy és ennyi.... utána már csak olajat kell venned néha....nagyritkán.
    Én 2009 óta használom....
    Nincs gond hogy milyen, mekkora a cső.....nem felejted el nem elzárni...... és a csöveknél sincs gond hogy bekeményedik az olajtól.
    NEKEM EBBEN SEMMI ÜZLET NINCS! MÁSNAK SE.....csupán megkértek hogy jelezzem itt is, mert az a 1-2-3 jelentkező addig vár amíg nincs meg a 10. is.

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák