Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz yodamastah #7926 üzenetére

    azert nem varok tavdiagnosztikat, csak az erdekelt lehet-e ez az ok, ezek szerint igen :)
    Mivel eddig eleg sokat jartam utassal, ezert alapbol viszonylag kemenyre volt allitva (nagyon rossz utakon erezni is ahogy kellemetlenul pattog, normal uton nem nagyon volt gondom).

    de csak hogy alaposak legyunk:

    Dontesi szog: passz, nagyobb mint ahol meg nem erzek ilyet :D de ez hozzatok viszonyitva valoszinuleg "de hat ez meg fuggoleges vazzeg" kategoria :) mindenesetre mar jobban dontom mint mondjuk tavaly nyaron, szoval eddig ez nem igazan jott elo
    Motor: VFR750
    Utfelulet: kb. mindegy, mindegyiken ereztem mar ilyet erosebb dontesnel (nyilvan necces uton, mint pl. feher aszfalt, nagyon ovatos vagyok, szoval nem ilyesmirol van szo)
    Gumi: Metzeler Z6 (mar van benne km, de meg boven van benne ugyanennyi, bar teny hogy a gyari allapothoz kepest mar kicsit kockas, szoval akar ez is lehet az ok)
    Mi kemeny: ld. fent
    Mi az hogy: hat effektive nem csuszik (annak taknyolas lenne a vege, ha kanyarban kicsuszna alolam a gumi), egyszeruen erzem hogy bizonytalan... megfogalmazni nem tudom, de eleg jol lehet erezni a gumi hatarait
    Hol: ez jo kerdes... szerintem a kanyart elkezdve mar erezheto, az tuti hogy nem csak a vegen jon elo
    Gaz: stabil gazon (esetleg enyhe motorfek, de ez nem jellemzo), nem fekezve

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák