Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz shiNIN #764 üzenetére

    Nem is neked írtam kioktatásként (hogy jönnék én ahhoz, szerintem neked régebb óta van motorod, mint nekem), csak hogy Boxxer001 lássa, hogy a sportmotor drága hobbi ;)

    Alvaro: azért a ruhára vonatkozó megjegyzésed elég lol:) Én sportmotorról beszélek inkább (amire erősen ajánlott egy jobb bőrruhát venni, ha csapatsz vele), nem a nyugis munkába járó csorgásról meg 90-es utazóval túrázásról és 3 literes fogyasztásról.
    Nekem idestova 10 éve van autóm és tudom, hogy mivel jár. Majd kíváncsi vagyok, hogy melyiket látod kisebb szopásnak:) Feltéve, ha nem valami roncsot veszel. 10-15e km-ként rá kell költeni mondjuk 10-15 ezer forintot (nálam olajcsere szűrőkkel kb. 8-9 ezer ft-ból van meg). Gumit 60 ezrenként kell venni (vagy 5 évente mondjuk), fékbetétek is kibírnak városi forgalomban sokat használva is 60 ezret, vezszíj 60-100e. Egy komplett betét első tárcsához 10-12e ft, dupla első tárcsás motornál kétszer ennyi, szóval majd hasonlítsd össze pár év múlva, ha lesz autód, és akkor visszatérünk rá:)

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák