Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz BoB #66050 üzenetére

    Ez az ALLIANZ vészhelyzeti assistance név alatt futó biztosítás? A honlapon azt látom, hogy ez csak akkor fizet, ha karamboloztál, ergo ha csak műszaki hibás a motorod akkor nem állják a trailer-t, szervizt.. Jól gondolom?

    Én amúgy a biztositas.hu-n szoktam rákeresni, (valamiért csak ez adja be a nekem megfelelő lehetőséget), szóval itt ha az utasbiztosítások között kiválasztom, hogy motorral megyek külföldre, akkor bedob egy csomót aminél a motor max életkora 10év lehet, de van egy ahol nincs korhatár, ez a Mapfre Motor Extra!!! Érdekes, hogy a többi Mapfre konstrukció is max 10 éves motort enged, ez viszont bármennyit! Nem túl olcsó ugyan, tavaly Európán belül, 3 napos túrára 2700Ft-ot fizettem, egy hétre most néztem 6100 ft, de aki 10 év feletti géppel megy ilyen hosszú időre külföldre annak szerintem ez lesz a legkevesebb költsége, de ha szükség van rá akkor elég sokat lehet spórolni vele! Ja, és ez nem csak a motorra szól, ez egy teljesértékű utas EÜ, Baleset és poggyász biztosítás is egyben, tehát ilyet nem kell kötni külön!

Új hozzászólás Aktív témák