Új hozzászólás Aktív témák

  • Archer

    őstag

    válasz Topiccsendőr #5906 üzenetére

    Jó de azért csak figyelembe kell venni, hogy pl. az én esetemben a Honda szerviz 20 percre van tőlem Pest meg 2-2,5 óra utazásra. Szóval rendben van, hogy motor-motor, de mindegyik márkának megvannak a sajátos megoldásai amit az adott márkával foglalkozó szerviz csak jobban ismer mint egy univerzális (ettől függetlenül nem vagyok a márkaszervizek híve, mert rohadt drágák, legalább is autóban) de ha valami nem megfelelően működik akkor lehet, hogy a márkaszervizes egyből tudja mihez kell nyúlni míg a nem márka orientált szerelő nekiáll sorba venni az eshetőségeket, amit jóval több idő, pénz és esetleg olyat is kicserél ami nem is volt rossz. Meg japán márkákon belül van átjárás, sokszor van olyan, hogy eltérő márkák modelljeihez is jó ugyanaz az alkatrész = könnyebb beszerezni, mint mondjuk egy Triumph, amihez szerintem csak a saját cuccai a jók.
    Persze nem ettől rettegve kell motort venni nyilvánvaló csak amikor az ember örül (legalább is én) ha egy komolyabb gépre majd össze tudja kórészni a pénzt akkor azért nem elhanyagolható szempont, hogy lesz a továbbiakban.

    Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Új hozzászólás Aktív témák