Új hozzászólás Aktív témák

  • shiNIN

    tag

    válasz doc #428 üzenetére

    Nekem mindig pöccre indult, ha eltaláltam a szivató épp jó állását (Cili besértődik, ha túl sokat kap, de nem indul, ha túl keveset s képes 20 fokban is fázni, ha olyanja van). De hétfőn valami nem volt OK. Nagyon erőtlen volt és egy újraindításkor egyszerűen többször lefulladt. Kellett egy kis szivató, pedig ő azt csak hidegben igényli pár percre. Tekintve, hogy a benzin képes ilyeneket csinálni, mi is arra gyanakszunk. Azért elég gáz, hogy ekkora különbség van köztük :(
    Most nem is tudom, hol fogok tankolni. Van a faluban egy benzinkút, most árulják 40 millióért, azt nem ismerem. Fehérváron ismerünk jót, s elég gyakran járunk arra, de azért fel kell deríteni a környéket. A bakonycsernyeiben dohányoznak, legalábbis ama egy alkalommal azt tették, amúgy a benzin és az ára rendben volt. A csákvári OK, ha épp arra járok. A pátkai s egy érdi már elásta magát indításproblémák miatt. Asszem az etyeki is OK, de az végképp messze van már (ahogy az érdi is, de a szervízekkor s néha máskor is járunk arra). A bodajki van nagyon közel, útban a balinkai kis szerpentin felé, azt majd teszteljük.

Új hozzászólás Aktív témák