Új hozzászólás Aktív témák

  • pityaa23

    senior tag

    Na sziasztok, voltam megnézni a motort. Motorikusan rendben, jól néz ki, egyben van a motor, amiről nem tett említést az eladó, hogy korábban az előző tulajnál (külföldről lett behozva 2 éve )volt egy kis elcsúszás, ami városban lehetett, nem vészes, de a kipuff, meg a blokk egy része kicsit karcos. Továbbá a tank a másik felén van egy benyomódás, kb kisebb diónyi, fél centi mély, eredeti fényezés van rajta, nem feltűnő. A kormány, tükör, index csupán esztétika miatt lett cserélve, a régieket eladta. Továbbá a képen látható dobozt és doboztartót is már eladta. (Ez számomra fura, én a hirdetésbe beleírtam volna, ezek sem olcsó mulatságok.) Szerelő ismerősöm szerint gumicserés, bár még épp egy szezont kibírna, de nem javasolja. E mellé még jön lánc, meg lánckerék meg ami ezzel járna csere. Ez így kb 100-110 Ezer plusz nekem rögtön. A műszaki februárban lejár meg én még meg akartam vele dumálni hogy az eredet vizsgát intézze el, mert jogsi nélkül én nem tudom hurcibálni a gépet, így mondtam neki 550-et. Válasz az volt, hogy a műszakit bevállalja, de az eredetvizsgát már nem fizeti. Nekem így 700-ban illetve 720-ban ha én fizetem az eredetvizsgát, lenne a motor átpapírozva. Ennyit szerintetek ér ez? Azzal kell még számolnom, hogy a világ végén lakok, ha csak pestre fel kell utazzak nézelődni nekem rögtön 30 ropi egy út. 3-4x megindulok motort nézni az sem kevés összeg. Viszont elsietni nem akarok semmit, hülyeségbe belemenni, drágán szart vásárolni nem akarok, akkor inkább várok vele.
    Esztétikailag élőben viszont nagyon baba a gépezet, az én alacsonyságomhoz (168cm) is tökéletesen jó ez a moci.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák