Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsírkrétamen

    senior tag

    Bőrruha vásárláson töröm a fejem, bár van egy teljes szett cordura ruhám, de mindig is ki akartam próbálni (eddig húztam, mert az Adventure-n hülyén néztem volna ki benne).
    Milyen időben lehet hordani bőrruhát? Nyáron gondolom meleg, de télen/átmeneti időben? Ezekben is van téli bélés, vagy ezalá alá kell öltözni jobban? Kb. hány fokig türhető?
    A felsőben gondolom van protektor mindenhol, de a nadrágban, ha a térdénél ilyen "koptatós", alatta van protektor?
    Esőben átázik, tökreteszi az eső? (esőruhám még nincs, nem is tervezek venni, a cordurám vízálló)
    Ezt le lehet fújni impregnálóval? Segít az itt bármit?
    Mosógépben gondolom nem mosható, tisztíttatni szezononként hányszor érdemes? (a cordurát szezon végén, meg közbe mosom egyszer)
    Alapvetően kényelmesebb viselet, mint a cordura? Gondolom az elején be kell "törni", viselni kell egy darabig, mire rendesen fogok tudni benne mozogni, a kérdés, hogy aztán kényelmes lesz-e, vagy végig nagyon merev?
    Sajnos még nem láttam élőben bőrruhát, és próbálni se fogok tudni, mert nem igazán van a méretembe (vagy nem nekem tetsző), csináltatni nem szeretnék, úgyhogy marad a külföldi rendelés :))

Új hozzászólás Aktív témák