Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #121282 üzenetére

    Mentem 401-el, maradandó élmény abban a "kis szarban" konkrétan nyomatékra majdnem ott a CB ereje és fele a súlya nem sok híján nagyon baba dög. :D

    Kuka az egész munkahenger, kéne bele felújító is de mivel ritka (20k egy felújító) ezt a brembot csak a késői CB-kre és a Vigorra tette a Honda, jobban járok az új CB500F széria Nissinjével. Többen feltették és semmi változás fékerőben (talán inkább minimálisan de pozitív irányba volt 1-2 tapasztalat) és van hozzá felújító készlet is. (Bontva nem is vészes az ára.)

    Na meg nincs menet az aljában mert fogták és a csavart mint egy szöget átütötték a meneten így a kar nem igen jön ki szétvágás nélkül se a csavar, érzésre a spiáter ház hamarabb fog engedni mint a csavar. :) Németben is vannak f*szparaszt gánymesterek...

    Szerintem a Hyo után érthető ha félek a hangoktól...! :DDD :DDD Meg na egy régi öreg szar de nagyon megszerettem az elmúlt 5k km alatt a malacot. :))
    A mai kanyar is egy élmény volt Felcsút - Perbálos régióban, olyan utak voltak! :Y
    alt="" title=""
    Kép előtt sikerült aszfaltozáson átmenni, úgy összevertük a gumikat vagy 1-2 kilométert tuti szlalomoztunk mire sikerült letakarítani a dzsuvát róluk...

    Megint nagyon randomok voltunk mindenkit annyira feltúrt agyilag az online oktatás, hogy: "guys laborgyak reggel nektek valami? Utána valamerre?" :DD

    Tamás9x Köszi de inkább csere / javítás, főként előbbi a taglaltak miatt, sok mindent megbarkácsolok otthon de fékkel nem játszunk még csak ha a kar is az. Ha megszorul valamiért akkor jön a cumi cunami. :)

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák