Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz norbert1998 #118666 üzenetére

    és (#118667) Tamás9x
    Protektoringre gondolsz? Itt írtam korábban pár gyakorlati tapasztalatot róla, illetve pár félelmet, ami miatt közúton nem használnám.

    (#118668) Steven
    Done. :R

    (#118670) Tamás9x és (#118678) ktgeri
    Nemrég írtam, hogy én vezeték nélküli töltőt rendeltem, de sajna még nem jött meg :(

    (#118679) Micsurin
    a Quad Lock egy piszok jó márka, és több, mint 1 éve bombázom őket, hogy csináljanak már egy motoros vezeték nélküli töltőt is. Nos, végre megcsinálták, de nem pont úgy, ahogy vártuk. Ugyanis ez nem egy önálló töltő, hanem egy kiegészítő extra a töltőkhöz, és így ugye nem egy, hanem rögtön 2 dolgot kell tőlük venni. :(((
    Fellelkesülve össze is állítottam egy szettet magamnak: tok az S9+-ra, motoros tartó, motoros vezeték nélküli töltő: 200 € :Y
    Ha hozzáadok még egy autós tartó+vez.nélk.töltőt, az +90 € :Y (ugye tok már van a fenti szettben)
    Ha ehhez még szeretnék egy asztali vez.nélk.töltőt, az még +90 €, amihez még egy sz@ros adapter sem jár (+20 €) :Y
    Értem én, hogy minőség, meg tanúsítvány, meg egyszer kell megvenni, meg minden, de azért 135eFt egy ilyen szettért (motor 71eFt, autó és asztal 32-32eFt tok nélkül), az azért túlmutat a racionális döntésen nálam. A telefonom nem ér ennyit, pedig nem egy alapkészülékről beszélünk! (Mondjuk, ha valaki 500eFt-ért vesz ájfónt, ott az arányok eltolódnak, ez tény...)

    Ezek helyett én rendeltem eBay-ről egy asztali vez.nélk.töltőt (2700Ft), egy autós vez.nélk.töltőt (3900Ft), és egy motoros vez.nélk.töltőt (6900Ft), összesen 13,5eFt-ért! Ez pont 1/10 ár! :D
    Ha megjöttek, ígérem beszámolok róluk! :K

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák