Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz tboy93 #116154 üzenetére

    Z750-nel kezdtem. Betöltött 30 év, 14 év B-s vezetés, utóbbi időben évi 30-40e km. 650 volt a motor, meg kb 200-ból felöltöztem. 3,5 hónap alatt volt a kezemben a jogsi Győrben. Korábban 14 évesen vezettem szerelgettem azt a kurva simsont, szóval ha azt vesszük mély víz volt 2017-ben a 110 LE két (egy) keréken. A motor nem kérdezett. :D Pedzegettem, hogy afszm', kisebbre váltok, mert ez nekem sok. Aztán végül tavaly augusztusban eladtam, mert azt hittem kelleni fog az ára másra. De mivel nem kellett, novemberben vettem egy másikat. :D
    Vannak itt hasonlók, akik naggyal kezdték, illetve vannak olyanok akik fokozatosan növelték. Az biztos, hogy ők jobban megtanulnak motorozni. Én ezt már leszarom, fiatalon kellett volna kezdeni. Nem is akarok lenyomni senkit, meg nyakik dönteni a motort. Marha jól akarok kinézni rajta, meg úgy is akarom rajta érezni magamat amellett, hogy túlélem. :D Semmilyen tréningre nem mentem azóta sem. Épp a minap fogalmaztam meg egy ismerősnek, hogy a motorozás egy kaland. A kaland sokat ad, de történhetnek meglepetések is. Amiből nagy baj lehet. Ezt el kell fogadni. Biztos segít megoldást találni egy ilyen gyorsan jött problémára, ha tréningeztél előtte. Nálam ez szerintem nem működne, kocsival már volt pár balesetem (mindig más, vagy állat volt a hibás/rossz helyen), én az az elütős vagyok. Nem nagyon kerülgetek akadályokat, na. :D
    Egyet jegyezz meg, ezt már más is mondta itt, olyan motort vegyél, amibe beleszeretsz. Jól kell hogy érezd magad rajta. Tudjuk, hogy a kombi dízel marha hasznos dolog, de szerintem egy sedan sport, vagy kabrió jobban adja. :D Így vagyok a túraendúrókkal. Folyamat basztatás megy a haverjaimmal. Szinte mindegyikük arra esküszik.
    Úgy tűnhet mintha Geresics ellen beszélnék, pedig nem, csak el akartam mondani egy másik oldalt is. :)

    (#116163) LaciCRM
    :DDD
    Én rohadjak meg amúgy tökre vennék DRZ-t. :D Első gondolatom 2017-ben egy SM volt. Jött az olcsó Z750, meg lebeszéltek a DRZ-ről. Azóta a második motorom van, az sem SM, mindegyiket imádom/tam, de következőre tuti lesz SM. Nem tudok letenni róla. :D Akár lehet az egy DRZ is.

    (#116172) fattyu
    Na tessék, csak az SM! :D Husqvarnás testvérem. :D

    (#116218) tboy93
    Feltételezem kvadozni terepen voltál. Ha igen, azért ott máshogy hat a sebesség.

    (#116228) Ferdzsoo
    Na, valahogy így. Ezt el tudom fogadni, és egyet is tudok érteni vele. :)

Új hozzászólás Aktív témák