Új hozzászólás Aktív témák

  • bibliator

    aktív tag

    válasz Davebowman #4355 üzenetére

    Olyan szinten, hogy kiveszel beleraksz dolgokat, nincs különbség. Kivehetsz és bele is rakhatsz. Kinézetre meg szinte csak skinezés kérdése. Bár most StefanBraun JB-ét használom. Na az egy kicsit más mint a többi, amit eddig használtam. Több mindent be lehet állítani, no meg a 4.2-ből is portolt át dolgokat. (óra, stopper..)

    Azért a kivétellel figyelj! Én a gallery.apk-t vettem ki és eltűnt a gyári fényképezőgép videólejátszó is.
    Okoztam pár kellemetlen órát StefanBraunnak :DD. Kivehetsz olyat is, ami nem tűnik fel, de újraindulgat a rendszer miatta.

    Azért a romoknak vannak sajátosságai.
    Pl. az általad használt 105kacsa MSB JB3 rom sokaknál újraindul. Nálam ilyen nem volt mikor használtam, de sokaknak igen. (Annak az alapja Jellyx volt, ha jól emlékszem.) Szóval szerintem vagy a vasad nem bírja a Jellyx-et vagy olyan külső programot tettél fel vagy szettél le, ami kiüti a rendszert. Szóval vagy megkeresed azt a programot , ami miatt újra indul a CM10 (Jellyx) vagy nem olyat használsz. Ha pl. a Quarxos is ugyanígy újraindul, akkor valószínűbbnek tartom hogy valami külső program kavar bele.

    Jobb kétszer pofára esni, mint egyszer mellé!

Új hozzászólás Aktív témák