Új hozzászólás Aktív témák

  • Looney

    csendes tag

    a másik dolog ha lehetne elkezdenék gyüjteni a hondának, hogy a 250ben végre ne ezt kelljen látni !
    micsoda pofátalanság, h a mezőny egyik leggyorsabb versenyzője olyan motorral megy ami a végén az utolsó körben majdnem 6 tized (!) mperccel megy gyorsabb kört, mint a nyomorult 34es aki szintén leggyorsabb kört ment előtte :O égjen ki a szeme a szárnyas fönököknek, a lustaság és a motogpre való eredménytelen koncentrálás következtében a második vb címet bukták el idén sztem 250ben.
    az idióta állatjai még mindig azon vannak, ha Rossit megverik az már győzelem
    télleg kinyílt a bicsak a zsebemben amikor mutatták, h a látványosan szenvedő 46ost végre kikerülte a repsol és ezek a japók meg rázzák az öklüket !
    üzenném nekik : NEM VALE MÁR AZ ELLENFÉL, ÉS MÁR NEM KELL BOSSZÚT ÁLLNI RAJTA ! azóta már egyszer vbk lettek, nagynehezen..
    iszonyat mi megy a fejekben a hondánál, nem félreérteni, én nem az említett amúgy két szimpatikus emberke mellett állok most ki, hanem kiakasztó ha ilyet látok
    legalább annyira, mint amit VF mondott Pepinek : ''egyezzünk meg, te figyeled mi van Rossival, én meg a többieket'' ha jól emlékszem rá :DDD

    ja Lorenzo ''ünneplését'' már meg sem említem, biztos 72es bukót hord a srác
    ennél nagyobb arcot rajzolni is nehéz sztem.

    [Szerkesztve]

    Véleményem egyezése a valósággal, csak a véletlen műve lehet

Új hozzászólás Aktív témák