Új hozzászólás Aktív témák

  • -Mike-

    addikt

    válasz SzalaiG #2866 üzenetére

    jó hát akinek nincs nője meg nem is lesz annak mindenről az jut eszébe...

    hayden esetében a 69 nem ezt jelenti... apja is motorozott és neki volt ez a száma, azért mert mikor bukott akkor ha fejjel lefelé is volt a motor a tv-ben úgy is 69-nek lehetett kiolvasni :) (talán jól emlékszem a történetre)

    mai race: a közvetítés valami iszonyat gyenge minőségű volt, Imike meg még csak rontott a helyzeten... azt nem értem hogy a rajtnál várhegyi mit keresett a huplis pálya témájánál, mikor meg pedrosáék 3an oda-vissza előzgették egymást(a verseny legszebb másfél köre volt) akkor meg valami iszonyat béna sztorival jött és beakarta fejezni mindeáron... nem tudom, mit keres az ilyen egyáltalán ott, mert hogy nem a tv-jét nézte az hótzihher.. szal kritikán aluli...

    ha Palikot nem bírják sokan akkor küldjék be ide egy verseny erejéig, már a 2.körben úgy üvöltene hogy kiszakadna a bőréből.... de ő legalább rendesen leközvetíti a rajtot meg az előzéseket, .....ezen a várhegyin sírtam komolyan mondom, bár lehet azért mert rég láttam már magyarokkal motogp-t. ti akik ezt nézitek és hallgatjátok hétről hétre max respect :R

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák