Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz motoGP #212 üzenetére

    megmondom mi a gondom velük:
    az hogy ott vannak és közvetítenek, elzavarnám őket a fenébe.
    nem akarom túl szaporítani a szót, egyszerűen teljességgel alkalmatlanok egy színvonalas, igazi, örömteli és megszállott közvetítésre.
    az még hogy szakmailag egy gyenge éppenhogy hármas alá az eredmény, de inkább kettes, már magában vérlázító, de ok, ez egy dolog.
    az viszont teljességgel elfogadhatatlan, hogy olyan búskomor dögunalmas semmilyen előadásmódjuk van, hogy az már felháborító. mint akik szétszívták magukat és bámulnak bele a monitorba, ennyi.
    gyanítom, hogy jó kemény fix szerződésük van, be vannak biztosítva, aztán kész ennyi. mert ha én lennék a főnök a magyar eurosportnál és én döntenék arról ki közvetíthet, már rég kibasztam volna őket. lehetnek jófej rendes emberek, én nem ezt vonom kétségbe és ez a része nem is érdekel, hanem az hogy szakmailag mennyire konyítanak hozzá, mennyire eladhatóak. véleményem szerint semennyire. ha ez a színvonal pedig az magyar eurosport vezetői szerint megfelelő, akkor azt gondolom továbbra is, hogy csókosaik vannak és jól bevannak betonozva szerződéssel, vagy a főnök egy nagy inkompetens hülye.
    könyörgöm ott a szántó dávid, a kis lapátfülű, az a srác szívvel lélekkel közvetít mindent és még ha szakmailag nem is ért a motogp-hez, 90%-ra biztosra veszem, hogy csípőből emlékezetesebb és élvezhetőbb műsort adna elő...
    rengeteg tehetség, rajongó van, én nem vagyok hajlandó elfogadni hogy ne lenne helyettük kompetnes hozzáértő személy aki csak ezzel foglalkozna....

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák