Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz HussarF #596 üzenetére

    Ez nem csak arról szól hogy "feltesz mindent"......idehaza kevesen tudnák megtenni állandó munka vagy család mellett,,,,,egyszerűen nincs olyan anyagi háttér hogy megtehessük hogy "pro gamerek" legyünk....akik vannak hazai játékosok, azok is melóznak mellette valamit, neadjisten lesz valami kis sponzoruk...stb....de arányaiban nézve le vagyunk maradva lehetőségek és pénz terén is.

    Kb mint a Forma1.....Senna halála után csak M. Schumi miatt néztem...de ott is utáltam hogy ezt versenynek nevezik...holott a nagy csapatok költségvetésének az 1/10-ét nem érik el a kiscsapatok.....meg a nagy csapatok előző évi levedlett motorjával versenyeznek...stb....hagyjuk már ezt......nincsenek egyenlő feltételek...addig nem lesz egyenlő verseny sem. :W :(( :(((

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • x360elite

    őstag

    válasz HussarF #596 üzenetére

    Látom nem sikerült értelmezni a leírtakat. Azonos feltételekkel még meg is próbáltam volna indulni egy nagyobb versenyen (nem ez lett volna az első). De ilyen igazságtalan hátrányban semmi értelme.

    Amúgy soha, senkire nem voltam irigy. Ezt kikérem magamnak. Egyetlen alkalom volt, mikor kicsit elöntötte a sz.r az agyam. Egy 20 éves kis szaros közölte, hogy neki bizony kemény munka árán lett 2 szintes 300m2-es háza és 30 milliós kocsija. Azt sem irigységnek nevezném, hanem dühnek, mert annyira hülyének nézett, hogy el is hiszem.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Új hozzászólás Aktív témák