Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz x360elite #152 üzenetére

    Ja, hát akkor már inkább Spawn :D
    Már az MKX óta tease-elik, volt szó róla, hogy az Injustice 2-ben lesz, de azóta se semmi. Nekem ő az all-time favourite szuperhős, szóval nagyon örülnék, még ha annyira nem is vagyok a pártján az MK univerzumon kívüli karaktereknek.

    @Xerxész
    Én annyira nem örültem, hogy AvP lett, pedig az az egyik nagy kedvenc univerzumom nekem is. A Predator nagyon ült, az passzolt ide, de az Alien nagyon nem. Az nem egy ilyen indivídum, ami 1v1 harcolgat. Leatherface-t sem tartottam jó ötletnek, meg Jasont sem különösebben. Leatherface volt nekem kimondottan "tájidegen". Egy pocakos láncfűrésszel rohangáló gyökér, aki nyomi tiniket mészárol a filmekben. Ilyen kőkemény harcosok ellen, mint az MK-sok, esélye sem lenne. Jason sem sokkal jobb.

    Spawn viszont kurva jó lenne, de azok után, amit lenyomtak az MKX-nél, meg az Injustice-nál, én egyáltalán nem gondolom tutira, hogy benne lesz, de még 50%-ot sem feltétlenül adok neki. Sokat gondolkodtam, hogy mi lehet a hiba. Talán Todd McFarlane volt a gyökér és nem tudtak megegyezni a jogdíjakon, túl sokat kért? Nem tudom, de amennyit tease-elték, sztem simán lehet, hogy elkészült minden, a karakter modell, a 3 variáció, a mozdulatok, kombók stb... Csak aztán valamin nem tudtak megegyezni és kimaradt?

Új hozzászólás Aktív témák