Új hozzászólás Aktív témák

  • Thusor

    őstag

    EuroQuattronal hogy működik az előfizetés lemondása? Jelenleg van egy korlátlan mobilnetem adatmegosztóval. Ezt szeretném lemondani. Mától nem is használom a kártyákat nehogy fordulóra belefogyasszak. Unlimited EU XXL csomagra múlt hét előtt hétfőn szerződtem velük személyesen az irodában. Ott azt mondta a hölgy, hogy majd 8-ai fordulóval elindítják a csomagom lemondását de erről nem adtak semmilyen papírt. Az új szerződéshez a SIM kártyákat már feladták csak még nem érkezett meg a postával. Próbáltam őket elérni Facebookon, emailben és viberen is, nem válaszoltak és szerintem nem is igazán intézik a dolgot. Telefonon nem tudom felhívni őket mert lemondtam a régi hanghívásos csomagom, várva az új euroquattros csomagom miatt de most hoppon maradtam....

    Nagyon jó a szolgáltatásuk mert a Telenor jól szolgáltat és számláz de ha ügyintézni kell akkor megáll az élet...

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

Új hozzászólás Aktív témák