Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Storms

    őstag

    Üdv

    Igaz nem itt az oldalon vertek át, hanem a Jófogás-on, Egy Sony Xperia M-et "vettem" , először is az állítólagos hölgy aki szerintem úr, otthon van mindig a kisgyerekével, és azt írta hogy személyesen is bármikor átvehetem, vagy futárral utánvéttel vagy előre utalással és akkor állja a postát, mivel már eleinte is bizonytalan voltam elkértem az adatait amit csak lehetett (Név, férje neve, email címe, telefonszáma, címe). Tehát minden adata megvan, pénteken írtam neki egy sms-t ,hogy befizetném a pénzt, erre egyből vissza is hívott, hogy a neje telefonjára jött egy sms, telefonba "normálisnak" tűnt a férfi, be is fizettem a számlára a pénzt, aztmondta amint megkapja ír vagy jófogáson vagy sms-be. Na azóta se írt semmit sehol, nem válaszol se sms-re, se e-mailre, se jófogáson, ahol már nincs fent a hirdetés és egyéb hirdetése sincs. Próbálom hivni de tegnap estig ki volt kapcsolva ma reggel megitn megpróbáltam már ezt hallom: A hívott számon előfizető nem kapcsolható. (Szerintem átírányította a hívásokat egy nem létező számra). Azt mondta még pénteken ,hogy hétfőre itt lesz a telefon, de még ma sincs itt.

    Ilyen esetbe mi a teendő? Feljelentés szeretnék tenni, megvannak az adati, bankszámlaszám alapján is tudnak lépni a rendőrök...Szvsz.. :F

    ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

Új hozzászólás Aktív témák