Új hozzászólás Aktív témák

  • Pista0001

    addikt

    válasz user137 #6671 üzenetére

    Mint pont az előző hsz-ban írtam nem vagyok túl jártas CAD programok kezelésében, de megpróbálok valamit összehozni. :B

    Az az Antec amúgy SFX tápos :P

    Igazából nem az a célom hogy többet tudjon valaminél, mert biztos lesz olyan akinek valamiért nem fog tetszeni. A cél az hogy pont olyan legyen amire nekem szükségem van. Az hogy mATX lap is bele fog férni csak egy lehetőség, mint írtam nem is lesz benne teljes értékűen használható. Alapvetően dupla slotos VGA-t fogadó mITX háznak terveztem, de ez adja a mDTX lap lehetőségét is. Az alsó tápos kivitel a nagy gémer házaktól származik (ha már alsó ventis az SFX tápom), aztán észrevettem hogy ha az alaplappal szemben levő oldalhoz passzítom a tápot akkor mögötte marad annyi hely hogy mATX túlnyúlása elfér. A mélység sem a nagyobb alaplap miatt alakult így, hanem mert mindenképp nagy 5,25-ös helyet akartam, nem slimet, meg mögé a tetőre egy 120-as ventit.

    A költségek ebben az esetben nem érdekelnek, mert ha kicsit többől is jön ki mint egy bolti akkor is megéri a felárat hogy nem kell kompromisszumot kötnöm. Amúgy az előző házam kevesebb mint 10000 forintomba került (kb 2500 forint anyag, 2000 volt a plexis, 4000 az eloxálás). :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák