Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz gianni85 #59733 üzenetére

    Nade kérdeztem, hogy egy olcsó, megbíható, funkcionális házhoz képest mivel indokolható a 3.5X-ös ár? Erre jött az esztétika. Utána meg írtam, hogy annak az árnak a 60%-áig kb 30 házból lehet választani újonnan, garisan, üzletből, szóval nem csak hogy egy olcsó ház kerül a töredékébe, de a nagy többség is a 60%-on megáll, és mindez lényegtelen, hogy forintra mennyi a különbség, nem az olcsóságot vettük alapuk, meg a különbséget, hanem hogy mit kapsz és azt mennyiért kapod. Drágábban mindig lesz jobb, ez nem kérdés, csak az érdekelt volna, ez miben jobb, ezért kérdeztem, tud-e valamit ennyiért, de ezek szerint akkor az égvilágon semmit.
    Nincs ezzel baj, csak nem értettem, miért pont ez. Mikor ajánlunk, azért mindig szokott egy két olyan fontos dolog szerepelni a felsorlásban, ami a kérdezőnek fontos lehet. Valahogy ez nálad elmaradt, de akkor ezek szerint nincs is mivel pótolni. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák