Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz PROTRON #57674 üzenetére

    Nade ha játék alatt semmi, meg irodai programok alatt se, akkor én hogy érzem böngészgetve? A kattingatások mellett sok más dolog van, ami egy ilyen újabb cuccnál gyorsabb... Oké, ha van egy GPU bottleneck, akkor mindegy már, mi van előtte...
    Pont ezokból felbuzdulva foglalkoztam egy kicsit az elhanyagolt hobbimmal...
    Itt volt már egy ideje egy összerakni való gépalkatrész- halom, volt olyan, ami már össze volt válogatva, pont azt vettem elő, mert hasonló a gépemhez, de mégis kicsivel gyengébb. Egy Gigabyte H470i itx lap, egy i7-10700, 32 ddr4-3000, 1tb adata SSD..

    Össze se lehet a kettőt hasonlítani, pedig erre most került fel ugyanarról a pendrive-ról ugyanaz a rendszer, mint a sajátomra, mértem néhány SSD írást, az enyém a 7000/4000, ez 2500/2000, ram teszt nálam 90 ezer fölé megy, emitt 45 ezer körül. Nyilván a proci is gyengébb, de egy ugyanolyan VGA kártyával lehet mindkettő elbír, nade amíg oda jutsz, és kattintgatsz, addig is érzed ami történik...
    És pont ezt mondtam, ha dobsz rá, mást fogsz kapni, ég és föld.
    Pl most vettem a gép meg a monitor közé usb-c kábelt, mert a monitorban van usb hub, és közelebb teszem a vevőt, mert ma is elemet cseréltem, szerintem lagolt a sajátom... :D

    Egy furcsa csak, még kint fekszik a cucc az asztalon, egy idcooling frostflow 120-as aio került fel rá, és bármeddig toltam a P95-öt, nem igazán akart 50°C fölé menni a cpu hőmérséklet, pedig 1300 a 120-as radihűtő venti max fordulata, hangja nincs. Namost ennek nem így kellene történnie, mégsem értem, miért nem melegszik a cpu. Még a radi se volt meleg.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák