Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Zsírkrétamen #57525 üzenetére

    Az előbb is benéztem felülről, nézegettem mindenhogy, mi a helyzet, méricskéltem de, átalakítás nélkül nem adja ki sajnos sehogy. Viszont támadt egy forradalminak tűnő ötletem, a felső rácsos részt kivéve be lehetne tenni oda egy emelő keretet, ami csak 3-4 centit emel, sima fémlemez körben, belől két merevítővel, amin ott vannak a lyukak a radinak.... Oda viszont kiválóan elférne a 240-es radi, a felső rácsos cucc mehetne annak a tetejére, mint záró elem, és kiadja a 240mm-t, megvan a nagy hűtő, de nem látszik semmi, se az oldala nincs szétvágva, se hátul nem lóg ki semmi....
    Azaz ez jár a legkisebb átalaktással, a legkevesebb anyagköltséggel, és a keretet kivéve bármikor visszaállítható az eredeti állapot.
    Itt egy hevenyészett rajz róla:
    A balos az eredeti, a jobbos az én frankensteinem, gondolom 3d nyomival a legegyszerűbb, még a dupla bepattintó részt is meg lehet egy lépcsős megoldással csinálni, tehát ez a keret bepattintható a rács helyére, ennek a tetejébe pedig a rács pattan be...
    Na ilyet ki csinál nekem?

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Új hozzászólás Aktív témák