Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Grave_444 #53176 üzenetére

    Az volt a legutolsó vétel, most cseréltem a dolgokat ryzen 7-re, gondoltam megpróbálom (mert nem találtam a dobozkámat, amiben az összes többi paszta volt :-D ), igazából sose teszteltem egymás után több pasztát, viszont utólag visszagondolva a legolcsóbbat se éreztem ennél érdemben jobbnak, de rosszabbnak sem, cpu- hő monitorozás se mutatott soha kiugróan jó- rossz értékeket sem.

    &rew: Nálam az id cooling IS-60-as alulról csavarozós, ha le akarom venni, ki kell vegyem az alaplapot, így oda mindenképp jófélét akartam tenni, bár ahogy látszik, a sil- more fogyott legnagyobb mennyiségben, és az az egy tubus is kb 10 év alatt lett szétpancsolva.. :D
    Iagzából amíg ezek ott vnanak, nem nagyon sokott gond lenni, sokéves konfigot is szedtem szát, az anyagot ügy kellett zsepivel letörölgeni, újrappasztázás mellett meg a borda is ki volt fújva, szerintem igazából csak az volt a hatásos, az újrapasztázás nem.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák