Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz AxBattler #46141 üzenetére

    Nem tudom ngff tárolót milyet tudtam volna venni, amikor a lapon nvme csatolóm van, de mint írtam, az 512-es kemény 15 ezres volt. Mutass ngff-ből ugyanekkorát kevesebbért. Jöhet lassabb is, ha már gyorsabb nincs. :D
    De ha a mindennapi használatban nem jön ki az előnye, akkor ezek szerint még az olcsóbbat is kár volt megvennem? :D

    PGraph: Annyi minden melegszik hirtelen le- fel a VGA-któl kezdve az SSD-n át a proci körüli dolgokig, és semmi sem akar sorozatban tönkremenni 101 éven belül, szóval ezért aggódni lehet, csak felesleges.
    Mint írtam, egy 1300Ft-os hűtőborda 47-65°C között tartja a bordát, akármelyik végén is van a használat, a 20°C hőingadozástól szerencsére nekem, mint a terméket birtoklónak, annyira nincs nagy félelmem... Más, akinek nincs, meg hadd féljen csak ettől. :D

    Amúgy én is elég régimódi vagyok, az egységnyi pénzemért mindig a lehető legjobb paraméterekkel rendelkező cuccot szoktam megvenni. Eddig működik... ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák