Új hozzászólás Aktív témák

  • betyarr

    veterán

    no tegnap megjöttek a cuccok és össze is pakoltam.ütős kis masina lett,megy mint a villám!

    ez lett a vége:

    - asrock h110tm
    - g4560
    - 2x8gb so-dimm ddr4 2400
    - be quiet! Shadow Rock LP

    hw amihez társultak az új cuccok:

    - intel 535 120gb ssd
    - wd red 3tb
    - cm elite 110
    - fsp 90w adapter
    - thermalright ty147 case fan

    az előző rendszeren az ssd kondíciója tavaly augusztus vége óta 16%-ot romlott.kezdetben szinte 2-3 naponta 1%-ot,majd amikor kikapcsoltam a nod tétlen állapotban végzett víruskeresését,akkor már javult a helyzet.így csak ~2 hetente ment lejjebb 1%-ot a meghajtó kondíciója.nem tudom mi generált ekkora írást a lemezen,de úgy tűnik ez most megszűnt,de nem akarom elkiabálni.
    lényeg a lényeg: megy mint a karikacsapás a gépen minden!örülök,hogy végül leváltottam az am1-es konfigot.
    köszönöm mindenki segítségét :R

    valami,amit nemigazán értek: a bios a cpu hőmérsékletre igen magas értéket mutat 46-50 celsius fokot,azonban az aida vagy 15 fokkal kevesebbet.ez mi az ördögért lehet?most melyiknek higgyek?

    egyébként egy kicsit érdekes ez a cpu hűtő: van egy pici holtjátéka a függőleges tengelyénél jobbra-balra enyhén mozgatható és attól félek,hogy így rosszabb a hatásfoka.jobban már nem lehet meghúzni egyik csavart sem.erről valakinek van véleménye?

Új hozzászólás Aktív témák