Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz AxBattler #25992 üzenetére

    Nekem ugyanez a bajom például a DC-tápos Asrock J1900-as ITX és főleg a thin-ITX lappal is. Adott a DC táp, adott a passzív működés és az alacsony alaplap magasság a fektetett memória elrendezés miatt. Csak egy nyamvadt mSata, vagy M2 slot kellett volna és készen is van az ideális nappali-gép nagyon komoly kis vékony házban. De nem...... Tegyél mellé és kábelezd be a külön SSD-t, vagy HDD-t. Ami azonnal bonyolultabbá teszi a miniatürizálást. :(((

    Persze tudom vegyek NUC-ot, vagy Brix-et, vagy más hasonlót, de ott meg a bővíthetőség nem olyan (például USB-k száma) esetleg egy low-profile VGA, vagy hangkártya, TV-tuner stb.. Meg aztán erre rakok egy slim 14 centis ventit és meg is van oldva a "néma" hűtés, míg a Brix-ből úgy olvastam vannak forrófejű passzív példányok és nem éppen halk aktívak. Tehát ez megint nem az igazi.

    Nem is értem, hogy pont azon a területen ahol nagyon kellene, miért nem terjed gyorsabban az mSata, vagy az M2? Én a gyártók helyében ráfeküdnék erre. Bezzeg a 60 literes monstrum házakba kerülhet M2, mert ott aztán nem fér el a külön meghajtó..... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák