Új hozzászólás Aktív témák

  • Pista0001

    addikt

    válasz TESCO-Zsömle #12051 üzenetére

    Tudom és értem hogy miről szól, de én úgy vagyok ezzel hogy ha már publikálok valamit akkor az legyen pontos. A lehetőség adott rá. Például a Black Ice Shuttle modell amit letöltöttem (nem biztos hogy innen) 1 mm-el szélesebb mint valójában. Összességében nem vészes, de az adat fent van a honlapon, pár klikk megtudni. Vagy az alaplap modelleken a rögzítőfuratok, de még sorolhatnám. Az a durva hogy sokszor tök ki vannak dolgozva a részletek, de a méretek pontatlanok. Ennek így mi az értelme? :F

    HookR: Sajnos komolyabb programokhoz nem értek, pedig jó lenne. Igazából egyelőre elég a Sketchup, csak egy kicsit zavar hogy összevissza állnak az alkatrészek abban amit összerakok, a lényeg végül is látszik. Látványtervnek jó, alkatrész vásárlás előtt nem ezzel fogom megnézni hogy befér-e. :K

    Szerk.: Elolvastam hogy mit írtam, és HookR-nek megválaszoltam a te részed végén feltett költői kérdést :B . Ettől függetlenül zavaró a pontatlanság.

    Nálam sem megy zökkenőmentesen, főleg ha sok és összetett modell van a képen. Én először a RAM-ra gyanakodtam, de kiderült hogy nem az. VGA-t még nem ellenőriztem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák