Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0l1ka

    aktív tag

    válasz dzso22 #56033 üzenetére

    Okés ,megpróbálhatom .. Automata szívató volt nekem legelsőre a gyanús ,de azóta vettem egy újat ,de maradt a probléma ,aztán vettem egy manuálist is most az van benne ..szóval az kilőve ..
    Ha jó az olajpumpa akkor hova lett a liter olaj ?! :F Mindenesetre ma vettem jó fajta olajat ,megnézem ,hogy ezt mennyire eszi , azért nem kellene minden hónapba vennem 1 liter olajat :N holott közel nem tankoltam 50 litert :) nincs csepegés ,meg ilyesmi .,nem olyan rég mondtad ,hogy égessem ki a kiput megtörtént de már most lett rajta 2 nagyobb csepp olaj folyás ami a kipufogóból jött! Tudom nem baj ,ha jön egy kicsi belőle de ez elég szép adag volt , mondjuk azóta ezt nem láttam.
    Jó lenne ha valakinek lenne itt dellorto 12 -es karburátora és esetleg ránézne a képre amit feltöltöttem ,hogy lehessen mihez viszonyítani ha esetleg ő már szedte szét a karbit , kíváncsi lennék neki mennyi a normál szint.,szerintem is kicsit sok ,mert lecsavaráskor folyik a kezemre a benzin rendesen ,dehát teljesen felvan újítva állítani nem tudom ,ez így van gyárilag belőve..De egyébként hogy tud az kikopni ? amikor a tűszelep vége az gumi és ez ugye rézzel érintkezik ,akkor hogy tud kikopni a karburátor ?

    [ Szerkesztve ]

    <-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

  • z0l1ka

    aktív tag

    válasz dzso22 #56033 üzenetére

    Ezt a sodrott vezetékes trükköt még nem próbáltam , de mi lenne ha vennék egyet pl egy utángyártott karbit Innen ? Van 12-es de egy ezressel több a 17.5 -es! Melyiket lenne érdemes ? Sportkipufogó van csak rajta meg egy malossi varió , nem tervezek 70-es hengert rátenni egyenlőre!Vagy az utángyártott karbikat ellehet felejteni ?!

    <-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

Új hozzászólás Aktív témák