Új hozzászólás Aktív témák

  • #19103744

    törölt tag

    válasz daninet #36109 üzenetére

    Én az orsóátmérőn változtatnék. Vastagabb orsó nagyobb terhelés. FLSUN SR-be raktam 1.2-es fúvókát. Volt az a bizonyos dugulós PLA ha még emlékszel... Ennek a tárgynak a kinyomtatása 1:27 volt. 7:00 helyett (0.4) :) Mindkét esetben 60mm/s-al számolva. (értelemszerűen csak a rétegmagasságon és vonalvastagságokon változtattam, meg a fejen. ) Ez más nyomtatóknál is így van? Mármint, h. meg kell változtatni a fúvóka átmérőt? Mert pl. X2-nél nincs ilyen opció :F

    Az a kitüremkedés baloldalt kb 1/4-nél, lefogyott az orsó. És miért ne külső falnál, ha ott is lehet. És hát a levegőben heggesztettem menet közben :D Ezzel a szarral nem lehet megállni, mert az első pause-t még úgy ahogy eltűri, a 2.-nál elfelejti a koordinátákat. A múltkor is egy orsó lefogyásánál nagy kényelmesen ténykedtem, erre nézem a kijelzőt, épp újraindulásban van a köcölék. Gyors lekapcsoltam, kirántottam a régi szálat, kézzel be az újat szerencsére még elég meleg volt a fej... Én voltam 200*200mm/s-on nem ez a fos :D Na jó nem bántom mert még megsértődik, amúgy szépen nyomtat szó se róla. A lineáris sinek... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák