Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz lazydog #38 üzenetére

    Hmm...nem is tudtam hogy van már ilyen 1 tányéros 250es Seagate. Az új Samsung F1 320-asra ácsingózok, de arról még jóformán semmit sem hallani. Viszont már lassan 4 éve csak Seagate-et használok, és még teljesen egyik sem hagyott cserben. Az első 40-es Barracuda IV-en lett 2 bad sector kb. két év után, de ezen felül teljesen megbízható (ja, és a Seagate utility progija még azokat is elrejtette gond nélkül :D). Samsung-ból viszont már találkoztam pár döglöttel, tehát most egy kicsit dilemmázok, hogy a jó kis bevált megbízható Seagate-ek után átálljak-e a Samsung-ra. :F

    Visszatérve erre a 250-esre, nekem egy kicsit furcsa hogy ez a szokásotól eltérően lapos. Gondolom ezzel némi anyagot spóroltak, de vajon ennek van-e valami hátránya? :U Ahogy néztem a linket, elég izmos az average read, viszont a random access kb. 3ms-al lassabb mint a jelenlegi szintén egy tányéros 160-as 7200.9 Seagate-emé. Ez a nagyobb tányér sűrűségnek tudható be?

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák