Új hozzászólás Aktív témák

  • arewan

    kezdő

    válasz Duppy #47122 üzenetére

    Koszi a valaszt.
    Szivem szerint OLED-et vennek, de a jelenlegi keretbol kell gazdalkodnom, es az egyeb felszereltseget nem cserelnem el csak arra.
    Ez a Sony IPS, bar nekem a jelenlegi TV is az, es neha meg ez is keves bizonyos helyzetekben. Nehanapjan unokaocsemek atjonnek, es akkor kell nyomni vele par kor versenyt, vagy meccset, bizony a delelotti napsutes az IPS-t is megszorongatja. :N
    A feketere nem tudok mit mondani, engem a jelenleginel annyi zavar, hogy mar kb egy enyhe kek szint jelent, ennel talan kicsit mar jobb lehet az uj. :D
    Neztem az LG NanoCell-eket is, viszont ott felszereltseget nem talaltam eddig, pedig alapbol bejonne a technologia. Es a WebOS talan meg egy jo alternativa.
    Az Android elavulasatol en sem felek, sokszor meg a 4.4 is tamogatott, elobb fog megtortenni az ujabb csereje.
    Szoval mindezek alapjan en ezt a Sony modellt gondoltam, de kijelzok teren en nehany eve lemaradtam a monitoros TN - IPS harcnal. :B

    Jelenleg egyebkent a Sony 189-ert van tobb uzletben is. De hatha nyerunk meg egy akcioval, ha ez marad :D

Új hozzászólás Aktív témák