Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferike81

    senior tag

    válasz AL #32378 üzenetére

    Szia AL!

    Szia ! Minden attól függ, hogy milyenek az igényeid, mennyire szeretnél komolyabb készüléket venni.
    Ezt, csak azért mondom, mert már több ismerősöm is mondta, hogy Ő ugyanazt látja a 100 ezres tévén, mint az 500 ezresen. Mindenkinek másra van kihegyezve a szeme.

    Erre szeretnék reagálni. Ez a kijelentésed nagyon is helytálló. Tudom, hogy egy szakmai fórumon elég nehéz és felelősségteljes dolog ajánlani dolgokat, és ez így is van rendjén. Én egy hónapja körül jöttem ide a kérdésemmel. Tv-t szerettem volna venni a régi 98cm-es fullhd LG helyére, olyan max 150K körül. Nagyon segítőkészen ajánlottatok is több tv-t is, valamint egy összehasonlító oldalt is. Ezt nagyon szépen megköszönöm mindenkinek! Én nem tartom magam egy technikai analfabétának, de nagyon sok utánaolvasás után szerintem még nőtt a fejemben a katyvasz. A lényeg. Vettem végül egy 55UK6300MLB LG-t. Tudom, most megölnének a minőségfanok, de az eddigi fullhd minőségét hozza, hangban is jobb mint a régi. Nekem ennyi elég. (Egy dolog furcsa még egyelőre, hogy baromi nagy a régihez viszonyítva, de ez megszokható szerintem.) Háttértévézésnek, és a gyerekeknek mesét nézni ez nagyon is jó, de szerintem filmet nézni is tökéletes lesz. És szerintem a sima mezei user, mint én is, azért jön ide, mert kb. ennyi különbséget lát 2 tv között mint én.

    Megköszönném még egyszer mindenkinek a hozzászólást, és segítséget. :R

    Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

Új hozzászólás Aktív témák