Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz Graphics #68228 üzenetére

    Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség....
    Attól még mert léteznek átalakítók amikor decemberben kerestem nem volt elérhető egyik sem...ezért írtam hogy én szerencsére tudtam szerezni, de más földi halandóknak, akik hisznek a bolti garanciában, ez kb. lehetetlen hogy M.2-es SSD-t mSata slotba tudjon dugni, kis férőhelyen. :Y

    De hát leírta hogy mibe mit akar. :D

    Tehát a lényeg hogy tudtok-e ajánlani a jelenleg boltban, tehát garanciával elérhető mSata típusok között stabil, megbízható típust, ami lehetőleg hozza az adatlapon szereplő sebesség értékeket.

    Van egy notebookja, amibe csak HDD ketrec van, nem lehet M.2-t rakni bele, abba akar egy 2,5 colos adapterrel mSata SSD-t. A 2,5 colos sata hdd hely adott, ahogy a notebook típusa meg hót mind1, hisz maga a notebook kategória megjelöli hogy melegedő egységet hűteni kell. A másik notebook típusa is mind1, hisz csak annyi az érdekes hogy van benne mSata slot és ezért akar az elsőbe is olyat, hogy majd később átrakja.

    Én sem értem miért akarja 1 SSD-vel megoldani meg pakolgatni, de ha ez az igénye. :D

    Az egyetlen dolog hogy ha megírja a pontos notebook típusokat, akkor valóban lecsekkolhatjátok hogy benézett-e valamit a csatlakozók terén, de én ezen esetből nem indulnék ki, mert ha megveszi és nem tudja használni az Ő tanuló pénze. :D

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák