Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    Sziasztok!

    Két napja olvasgatok SSD témában, alakul is valami kép, de annyi az infó..

    Viszont próbálom leegyszerűsíteni.

    Egy ősöreg asztali gépet szeretnék megbolondítani vele.. (tervben van a gép cseréje is, de már időszerű lenne a Win7-et újra raknom.. amikor kijött, azóta! van rajta.. ha már újra rakom...)

    Alaplap, AMD64X2 4600 Proci.. (többi az adatlapomon.. )

    Alapjába véve a Win, Office, meg a jó öreg COD4 lenne rajta, no meg általános programok (ACDSee, böngésző(k), Dropbox, Winrar.. stb.. semmi videó editálás, vagy ilyenek..
    Torrent is előfordul, de annak ott a többi behemót Winyó..

    Ki is néztem kéz alól két darabot, de még nem tudok dűlőre jutni. (mindkettőre 3 év gari van.. annak ellenére, hogy ahogy néztem a leírásokat, mindkettőt lehet kapni 5 évvel is..)

    Adata Premier Pro SP920 128 GB 13 ezer "bontatlan"
    Samsung EVO 850 250GB 20 ezer "1 órát volt használva.."

    Elvileg a 128-as is elég lenne, most a "C" rendszer partícióm 70 Giga, ami mondjuk eléggé ki is van töltve, de sok szemét is van rajta..
    Eleinte még valószínűleg Win7, de az is lehet hogy Win10 fog felugrani rendszernek...

    Van esetleg valami érv egyik mellett, másik ellen?

    Láttam itt ott WD SSDket.. gree, blue, black.. ezek mennyire jók? Vagy a WD-ből inkább csak a winyók? ;)

    Előre is köszi a véleményeket! :R
    Laci

    Ui: lehet mindkettőt meg kellene venni, aztán a laposba (Lenovo ThinkPad T500) is dobni egyet..
    Vagy abba elég lenne egy Adata SU800 128GB 10 ezerért.. :U Bár a lapos most kapott 8 giga ramot.. ejj.. de jó is, hogy nem teker állandóan szerencsétlen winyója.. asztaliba is kellene :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák